Yazarımız Olun

Siz de yazarlarımızdan biri olabilirsiniz.

Yazarlarımız, yaşamsal problemlere sürdürülebilir çözümler getirmekle ilgilenen kişilerdir. Burada söz konusu olan, sorunlara yama yapmak değil, daha kaliteli bir yaşamı biçimlendirmektir. Amaç, satın aldığınız şeyleri karşılayabilmek için çalıştığınız tüketim çemberinden kurtulup, bir amacı olan ve uzun vadede tatmin edici ve sağlıklı bir yaşam biçimi meydana getirmektir.

Eğer yürütmekte olduğunuz bir permakültür projeniz varsa, onu sitemizde yayımlanmak üzere bize göndererek tüm dünyayla paylaşabilirsiniz. Yazınız, apartmanınızın balkonunda yetiştirdiğiniz birkaç saksı bitkisi kadar basit bir şey hakkında olabileceği gibi, Sahraaltı Afrikası’ndaki kapsamlı bir yardım girişimi ile ilgili de olabilir. Arazinizdeki küçük çaplı su ya da güneş enerjisi uygulamaları ile ilgili deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz gibi beğendiğiniz bir permakültür projesi alanına yaptığınız gezi hakkında bir haber de yazabilirsiniz.

Her ne olursa olsun, çabanız başkalarına bir şeyler öğretebilir ve ilham verebilir.

Eğer PAE sitesine katkıda bulunmak istiyorsanız, yazınızı editor (at) permacultureturkey.org adresine gönderebilirsiniz.

Not: Gönderilen yazılar yayımlanmadan önce değerlendirilecektir. Elimize ulaşan her yazıyı yayımlama sözü veremiyoruz.